US Lúčnica

Umelecký súbor Lúčnica môžeme pokojne nazvať fenoménom, ktorý divákom Slovensku a v zahraničí rozdáva radosť a krásu už 72 rokov (založený bol v roku 1948). A keďže Lúčnica nemá svoju „domovskú scénu“, celý ten čas vyráža za svojim publikom. Na týchto výjazdoch má každá jeho zložka svoje špecifiká a potreby, no zároveň majú jedného veľkého spoločného menovateľa, a tým je bezpochyby autobusová preprava – tanečníkov, spevákov, orchestrákov, vzácnych krojov, techniky, nástrojov.

VUS Technik

Nikdy sme nerozmýšľali nad tým, že by sme nemohli zo dňa na deň tancovať, spievať, hrať, a to všetko spoločne predstaviť divákom na rôznych miestach. Za nimi nás vždy bezpečne odviezol náš dopravca. Je našou súčasťou, bez neho nemôžeme vystupovať. Vždy  zodpovedný a bezpečný. Spolu s ním chceme opäť tešiť našich priaznivcov. Kde je vôľa, tam je cesta.

ROSICA

Interpretujeme prevažne chorvátske piesne, a preto naše cesty vedú nielen k nám na Slovensko, ale aj do zahraničia: Maďarsko, Rakúsko, Česko a samozrejme Chorvátsko.
Náš autobusový dopravca nám už veľa rokov s úspechom a plnej spokojnosti pomáha na cestách za divákmi.

HOBA Bratislava

Sme mládežnícky hokejový klub, ktorý využíva autobusovú dopravu na svoje prípravné, priateľské a hlavne majstrovské zápasy na zimných štadiónoch u súpera. Autobusová doprava je pre nás neoddeliteľnou súčasťou pri hraní súťaží a činnosti nášho klubu.

Bratislava Hot Serenaders

Orchester patrí medzi svetovú špičku v autentickej interpretácii jazzovej hudby tohto obdobia. V autobuse počas turné trávime viac času ako na pódiách alebo v hoteloch, a ak má aj posledný koncert mať rovnakú vysokú úroveň ako prvý, nemôžu prísť umelci do koncertnej sály “utrmácaní” po často náročných presunoch.