Orchester účinkuje pravidelne doma aj v zahraničí, čo znamená desiatky tisíc kilometrov najazdených so slovenskými dopravcami. Nie každý však dokáže splniť naše náročné požiadavky na prepravu najmä unikátnych originálnych hudobných nástrojov, a v neposlednom rade aj dopravu našich špičkových umelcov. Náš dopravca je dvadsiatym prvým členom nášho orchestra, ktorý nehrá na javisku, ale celý deň pred koncertom za volantom (a často najmä v noci po ňom), bez ktorého by sme ten koncert nevedeli odohrať.

Bratislava Hot Serenaders

Nakoľko naše družstvá cestujú na svoje majstrovské stretnutia aj na východ republiky a trávia v autobuse niekedy aj viac ako osem hodín, záleží nám aj na kvalite autobusov a poskytovaných služieb dopravcu. Bez autobusovej dopravy si nevieme predstaviť fungovanie našich súťaží na území celeho Slovenska.

HOBA Bratislava

Keďže Lúčnica nemá svoju „domovskú scénu“, vyráža za svojim publikom. Jedným veľkým spoločným menovateľom týchto výjazdov je autobusová preprava – tanečníkov, spevákov, orchestrákov, vzácnych krojov, techniky, hudobných nástrojov. Keď po vystúpení sadáme do autobusu, je nesmierne dôležité mať 100% istotu a dôveru, že náš autobus je v 100% technickom stave, zodpovedá všetkým zákonom stanoveným vyhláškam a normám, a že človek za volantom je profesionál, ktorý nás bezpečne prepraví z bodu A do bodu B.

US Lúčnica